PLPolski
Moje konto
0 0,00 
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00 

Regulamin promocji

Warunki ogólne promocji w sklepie www.aries-shirts.pl

  1. Aktualnie trwające promocje i oferty specjalne są wyłączone z rabatowania zamówienia kodem otrzymanym w zamian za zapisanie się do newslettera, bądź innym kodem rabatowym (np. kodem na darmową wysyłkę).
  2. Produkty będące w promocji, wyprzedaży bądź akcji promocyjnej oznaczone są jednym ze słów: promocja, rabat, oferta specjalna, wyprzedaż bądź mają przekreśloną cenę regularną i widoczną kolorem czerwonym cenę promocyjną wyświetlaną w karcie produktu, wyłączone są z rabatowania zamówienia kodem, otrzymanym w zamian za zapisanie się do newslettera bądź innym kodem rabatowym.

Regulaminu promocji “Subskrypcja -10%

  1. Promocja trwa od 01.10.2019 do 31.12.2019 roku lub do wyczerpania zapasów; udział w promocji nie jest obowiązkowy.
  2. Promocja obejmuje tylko zakupy w sklepie internetowym www.aries-shirts.pl i nie łączy się z innymi promocjami, akcjami rabatowymi oraz kodami rabatowymi otrzymanymi z newslettera.
  3. Podczas składania zamówienia klient chcący skorzystać z promocji (udział w niej jest dobrowolny) powinien w miejscu wpisania kodu rabatowego wpisać hasło otrzymane na adres e-mail użyty podczas zapisu do newslettera – W przypadku nie wpisania hasła w momencie składania zamówienia rabat -10% nie zostanie naliczony.