0 0,00 
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00 

Aries – znajdziesz w sobie siłę

Pamiętam mój pierwszy Trening…

Siłownia dla twardzieli – rdza w odciskach.

Wtedy dla mnie najważniejsze miejsce, szkoła życia i cel – zwalczyć kompleksy, wyglądać inaczej niż wszyscy, jak kulturyści, jak prawdziwi pakerzy. Wszystko co robię wynika z mojej wielkiej pasji do sportu. Jestem trenerem personalnym, studiuję dietetykę, cały czas się szkolę i podejmuję nowe wyzwania.

Jednym z nich to projekt koszuli, ponieważ sam borykam się z problemem jej doboru i zakupu.

Nasze koszule są wyjątkowe, dedykowane Wam, pasjonatom sportu.

I tak powstaje Aries

Ubrania dla kulturystów

Aries to Marka skierowana do osób takich jak Wy, jak Ja.

Silnych, walczących ze swoimi słabościami, przyjmujących z pokorą porażkę, aby podnieść się i uparcie dążyć do celu.

Tylko wielka determinacja i profesjonalne podejście, po roku poszukiwań, począwszy od odpowiedniej szwalni, materiałów, dodatków, metek itp., pozwoliło mi dopracować optymalny model.

We współpracy z profesjonalistami z branży odzieżowej, poprzez pomiar wielu sylwetek m.in. moich kolegów powstaje unikatowy nowoczesny krój doskonale dopasowujący się i podkreślający atuty sylwetki osób ćwiczących. Nacisk na precyzję wykończenia, dobór odpowiednich materiałów to niewątpliwy walor tej koszuli. Warte podkreślenia jest to, że jest wyprodukowana w Polsce. Nie osiągnąłbym do tego sam, bez wsparcia bliskich mi osób, Rodziny, Przyjaciół, Kolegów, za które bardzo wszystkim dziękuję. Dziś przekazując Wam tę koszulę czuję się jak przed pierwszym treningiem…

Jest to dla mnie ogromny sprawdzian wielu lat starań i ciężkiej pracy, dlatego proszę Was o wsparcie i zaufanie, a postaram się, aby marka Aries rozwijała się i spełniała Wasze oczekiwania.

Bo Aries to odwaga i upór.

Z Aries znajdziesz w sobie siłę.

Zadzwoń
X