0 0,00 
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00 

Aries – znajdziesz w sobie siłę

Pamiętam mój pierwszy trening. Siłownia dla twardzieli – rdza w odciskach. Miejsce to okazało się moją szkołą życia i obrałem jeden cel – zwalczyć kompleksy, wyglądać inaczej niż wszyscy, jak kulturyści, jak prawdziwi pakerzy. Wszystko co robię, wynika z mojej wielkiej pasji do tego sportu.

Jestem trenerem personalnym, studiuję dietetykę, cały czas się szkolę i podejmuję nowe wyzwania. Jednym z nich to projektowanie koszul, ponieważ sam wiem jak ciężko kupić nam idealną koszulę. I tak powstało Aries. Koszule Aries są wyjątkowe, dedykowane Wam – pasjonatom sportu. Zaprojektowane z myślą o sportowcach, wygodzie, ale również praktyczności i elegancji.

Ubrania dla kulturystów

Aries to marka skierowana do osób takich jak Wy, takich jak ja – silnych, walczących ze swoimi słabościami, przyjmujących z pokorą porażkę, aby podnieść się i uparcie dążyć do celu. Tylko wielka determinacja i profesjonalne podejście, po roku poszukiwań, począwszy od odpowiedniej szwalni, materiałów, dodatków, metek i innych detali, pozwoliło mi dopracować optymalny model.

We współpracy z profesjonalistami z branży odzieżowej, poprzez pomiar wielu sylwetek m.in. moich kolegów, powstał unikatowy i nowoczesny krój doskonale dopasowujący się i podkreślający atuty sylwetki osób ćwiczących. Nacisk na precyzję wykończenia, dobór odpowiednich materiałów to niewątpliwy walor koszul Aries. Warte podkreślenia jest to, że nasze koszule są produkowane w Polsce. Nie osiągnąłbym do tego sam, bez wsparcia bliskich mi osób, Rodziny, przyjaciół, kolegów, którym za wszystko bardzo dziękuję. Dziś przekazując Wam produkty Aries czuję się jak przed pierwszym treningiem.

Jest to dla mnie ogromny sprawdzian wielu lat starań i ciężkiej pracy, dlatego proszę Was o wsparcie i zaufanie, a postaram się, aby marka Aries rozwijała się i spełniała Wasze oczekiwania. Bo Aries to odwaga i upór. Z Aries znajdziesz w sobie siłę.

X