PLPolski
Moje konto
0 0,00 
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00 

Aries – znajdziesz w sobie siłę

Aries to upór, siła, determinacja i odwaga. Główną ideą naszej marki  jest projektowanie i tworzenie ubrań dla mężczyzn o umięśnionych i atletycznych sylwetkach, dzięki którym w każdej sytuacji będą czuć się i wyglądać doskonale.

Dlaczego ubrania dla kulturystów?

Aries to polska marka ubrań, która powstała w odpowiedzi na problem, z jakim na co dzień borykają się kulturyści i osoby uprawiające sporty siłowe. Paradoksalnie, wypracowana na siłowni sylwetka, często o idealnych kształtach i wymiarach nie pozwala na zakup ubrań w standardowych rozmiarach. Jako trener personalny, a także osoba uprawiająca sport spotykałem się z tym problemem nie raz. W ten sposób zrodził się pomysł na stworzenie marki  ubrań dla kulturystów.

Rozmiary ubrań stworzone na potrzeby sportowców i kulturystów

Marka Aries to owoc ciężkiej pracy. Podobnie jak na siłowni, podczas projektowania i tworzenia ubrań nie było żadnych kompromisów.

We współpracy z doradcami wiodących marek odzieżowych stworzono projekty ubrań o ponadczasowym i klasycznym kroju. Wybrano wyłącznie wysokogatunkowe materiały, dzięki którym odzież marki Aries jest wygodna i komfortowa w noszeniu, a także charakteryzuje się wysoką jakością tkanin i wykonania.

Stworzyliśmy nowe rozmiary ubrań dla kulturystów. Do tego celu wykonano pomiary sylwetek kilkudziesięciu kulturystów i sportowców o różnej budowie ciała, aby opracować jak najbardziej optymalny schemat rozmiarów, a także zaprojektować ubrania, których krój doskonale dopasuje się do sylwetki osób ćwiczących na siłowni oraz podkreśla wszystkie walory muskularnej i wyrzeźbionej sylwetki.

W końcu ubrania dla kulturystów, które leżą idealnie!

Spędzasz godziny na siłowni, trenujesz sport, który kochasz, wytrwale pracujesz nad sylwetką, niejednokrotnie przekraczasz własne granice i wychodzisz poza schematy… także ubraniowe.

Zakup koszuli dla kulturysty czy też spodni, to prawdziwe wyzwanie. Sylwetki kulturystów i sportowców rządzą się własnymi prawami. Stąd kierując się standardowymi rozmiarami, kulturyści i sportowcy zazwyczaj spotykają się z problemem ubrań za luźnych w pasie, a za ciasnych w udach, w klatce piersiowej, bicepsach oraz w szyi.

Koszule i spodnie dla kulturystów Aries, zostały zaprojektowane tak, aby doskonale leżeć na każdej sylwetce, eksponować jej walory, nie uciskać i być maksymalnie wygodne i komfortowe w noszeniu.

Pamiętam mój pierwszy trening. Siłownia dla twardzieli – rdza w odciskach. Miejsce to okazało się moją szkołą życia i obrałem jeden cel – zwalczyć kompleksy, wyglądać inaczej niż wszyscy, jak kulturyści, jak prawdziwi pakerzy. Wszystko co robię, wynika z mojej wielkiej pasji do tego sportu.

Jestem trenerem personalnym, studiuję dietetykę, cały czas się szkolę i podejmuję nowe wyzwania. Jednym z nich to projektowanie koszul, ponieważ sam wiem jak ciężko kupić nam idealną koszulę. I tak powstało Aries. Koszule Aries są wyjątkowe, dedykowane Wam – pasjonatom sportu. Zaprojektowane z myślą o sportowcach, wygodzie, ale również praktyczności i elegancji.

Aries to marka skierowana do osób takich jak Wy, takich jak ja – silnych, walczących ze swoimi słabościami, przyjmujących z pokorą porażkę, aby podnieść się i uparcie dążyć do celu. Tylko wielka determinacja i profesjonalne podejście, po roku poszukiwań, począwszy od odpowiedniej szwalni, materiałów, dodatków, metek i innych detali, pozwoliło mi dopracować optymalny model.

Jest to dla mnie ogromny sprawdzian wielu lat starań i ciężkiej pracy, dlatego proszę Was o wsparcie i zaufanie, a postaram się, aby marka Aries rozwijała się i spełniała Wasze oczekiwania. Bo Aries to odwaga i upór.

Z Aries znajdziesz w sobie siłę.

Co mówią o nas klienci?
 • " To mój drugi zakup w Aries shirts i po raz kolejny jestem mega zadowolony. Koszula leży idealnie. Świetnie dopasowana i wygodna. Jeśli ktoś szuka koszuli na atletyczną sylwetkę to tylko Aries. Polecam. "

  Artur

  - klient
 • " Koszula idealnie leży. Zawsze miałem problem z dopasowaniem koszul. Kupując w innych sklepach zawsze musiałem je oddawać do krawca, a i tak nie leżały tak jak tego chciałem. Koszula aries idealnie na mnie pasuje i jest bardzo wygodna, nie krępuje ruchów. Rozmiar L przy 190 cm wzrostu 122 cm w klatce i 92 w pasie leży idealnie. Na pewno jeszcze tutaj kupię kolejną koszulę. Dziękuję i Pozdrawiam. "

  Kamil

  - klient
X
0
YOUR CART
 • No products in the cart.