PLPolski
Moje konto
0 0,00
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00

Koszule

Showing 1–12 of 17 results

Marka Aries to wysokojakościowe koszule klasy premium, dedykowane kulturystom oraz osobom uprawiającym sporty siłowe. Jesteśmy polskim producentem odzieży dla kulturystów. Oferowane przez nas produkty cechuje doskonała jakość, precyzja i kunszt wykonania, a także ponadczasowy i klasyczny design oraz niesamowita wygoda i komfort noszenia.

 

Polskie koszule premium – dbamy o najwyższą jakość i doskonałość każdego detalu.

Koszule dla kulturystów Aries zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Każda koszula to efekt długotrwałego procesu, poczynając od projektu koszuli, tworzenia optymalnej rozmiarówki, opartej na pomiarach kilkudziesięciu sylwetek kulturystów, po wybór najlepszego materiału i testowanie koszul pod kątem ich wytrzymałości i komfortu noszenia.

Do produkcji koszul wykorzystujemy wyłącznie materiały z wysoką zawartością jakościowej bawełny, a także ze względu na specyficzne potrzeby naszych klientów, z odpowiednio dobraną domieszką elastanu i nylonu. Dzięki temu nasze koszule są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także wytrzymałe i komfortowe w noszeniu.

 

Wygodne koszule dla kulturystów.

Kolekcja koszul premium dla kulturystów to nie tylko doskonała jakość wykonania i wysokogatunkowe materiały, to także doskonale wyważona rozmiarówka i koszule idealnie dopasowujące się do wymagających sylwetek.

Koszule Aries zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach muskularnych i wypracowanych sylwetek. Na etapie projektów uwzględniliśmy sylwetki kilkudziesięciu kulturystów o różnej budowie, a także problemy, z którymi najczęściej mierzą się kulturyści podczas zakupu koszuli, czyli koszula zbyt ciasna w klatce piersiowej i jednocześnie za luźna w talii, ciasne rękawy, problem ze zbyt ciasnym kołnierzykiem.

W ten sposób stworzyliśmy koszule idealnie odpowiadające posturze kulturystów. Każda z naszych koszul doskonale się układa na ciele, subtelnie podkreślając walory wspaniałe wyrzeźbionej sylwetki.

 

Koszule w standardowych rozmiarach.

W kolekcji koszul Aries można znaleźć także koszule męskie o standardowej rozmiarówce. Z uwagi na ogromne zadowolenie naszych klientów z jakości koszul dla kulturystów, przenieśliśmy doskonałą jakość Aries i klasyczny design na koszule w standardowym rozmiarze.