PLPolski
Moje konto
0 0,00
mój koszyk: 0 produkt(y)- 0,00

Spodnie

Showing 1–12 of 21 results

Spodnie dla kulturystów

Kolekcja spodni premium dla kulturystów, to spodnie stworzone z myślą o szerokich i rozbudowanych obwodach ud osób uprawiających sporty siłowe. Dzięki elastycznym nogawką spodnie doskonale leżą na muskularnej sylwetce, eksponując jej walory, są przy tym niesamowicie wygodne i przyjemne w noszeniu.

Polska marka  premium. Jakość i komfort noszenia.

Marka Aries to wysokogatunkowe ubrania dla kulturystów, zaprojektowane z uwzględnieniem specyficznych potrzeb osób uprawiających sporty, nie tylko siłowe. Kolekcja spodni Aries łączy w sobie klasyczny i ponadczasowy styl z fasonem, który idealnie współgra z atletyczną i muskularną  sylwetką.

Spodnie szyjemy wyłącznie z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów. Najczęściej z naturalnej i przyjaznej dla skóry bawełny z domieszką elastanu – dzięki temu są wygodne i przyjemne w noszeniu, a przede wszystkim nie uciskają ud i nie krępują ruchów. Co więcej, nasze produkty poddawane są procesowi stabilizacji w 160 stopniach C, co sprawia, że spodnie nie kurczą się w praniu i nie zwlekają podczas noszenia.

Wygodne spodnie dla kulturystów i sportowców – w końcu znajdziesz swój rozmiar!

Kolekcja spodni dla kulturystów została zaprojektowana w odpowiedzi na najczęstszy problem, z jakim spotykają się sportowcy i kulturyści – zakup spodni dobrych w pasie i nie za ciasnych w udach. Wypracowane przez lata sylwetki, często nie wpisują się w standardową rozmiarówkę.

Sylwetki sportowców cechuje rozbudowana górna część ciała, o wąskim obwodzie w pasie, a także umięśnione uda i łydki. W spodniach o standardowym rozmiarze obwód pasa definiuje cały rozmiar,  stąd kulturyści, kupując spodnie o właściwym dla nich rozmiarze w pasie, najczęściej mają problem ze zbyt ciasnymi nogawkami.

Spodnie Aries to rozwiązanie problemu za ciasnych i niewygodnych spodni. Wszystkie modele zostały opracowane przy pomiarze i analizie kilkudziesięciu sylwetek kulturystów, z uwzględnieniem odpowiedniej szerokości nogawki, a także odpowiedniego materiału.

Spodnie dla kulturystów Aries to gwarancja doskonałego wyglądu i komfortu. Każdy model naszych spodni idealnie układa się, łagodnie okalając umięśnioną i wyrzeźbioną sylwetkę, podkreślając jej walory i efekt ciężkiego treningu.

X
0
YOUR CART
  • No products in the cart.