In Blog

Gdzie kupimy najlepsze ubrania dla kulturystów? Top 5 na polskim rynku

Aktywny tryb życia stał się bardzo popularny również w naszym kraju. Na siłowniach z roku na rok pojawia się coraz więcej mężczyzn, z czego dużą grupę stanowią kulturyści, chcący jak najlepiej wyrzeźbić swoje ciało. Ma to oczywiście wiele plusów, ale niesie również za sobą pewne minusy. Jak twierdzi wielu mężczyzn, największym z nich jest brak możliwości ubrania się w tzw. sieciówkach. W przypadku kulturystów najczęściej spotykamy się z sytuacją, gdzie ramiona oraz uda są bardzo rozbudowane, z kolei talia jest „docięta”. To sprawia, że ubrania dla tak wysportowanych mężczyzn muszą być szyte w sposób niestandardowy, taki którego nie spotkamy w sklepach odwiedzanych na co dzień. My postaramy się dla Was przygotować ranking pięciu najlepszych producentów/sklepów odzieży dla kulturystów.

 

  1. Aries

Jest to obecnie zdecydowany numer jeden, szczególnie w przypadku, gdy chcemy zadbać o najmniejsze szczegóły, a przy tym ubrać się bardzo elegancko. W sklepie poza sportowymi t-shirtami i bluzami, znajdziemy również eleganckie koszule, skórzane paski oraz spodnie. Co więcej, wszystkie produkty Aries są projektowane i produkowane w naszym kraju, a przy zakupach powyżej 200 zł otrzymujemy darmową dostawę!

 

  1. ATLETO

To pierwsza marka na polskim rynku, produkująca eleganckie i casualowe koszule dla wysportowanych mężczyzn. Podobnie, jak w przypadku Aries, znajdziemy tu piękne koszule, dopasowane do sylwetki kulturysty – podkreślają one rozbudowane ciało, a zarazem dają poczucie komfortu i elegancji. Minusem jest fakt, że w ATLETO znajdziemy tylko i wyłącznie koszule.

 

  1. Teta – Sport

Teta-Sport to lider w segmencie dla aktywnych mężczyzn. Świetnej jakości materiały oraz bardzo atrakcyjne ceny sprawiają, że ten producent również znalazł się na naszym podium. W asortymencie znajdziemy dosłownie wszystko jeśli mówimy o odzieży sportowej od t-shirtów i koszulek, aż po getry, kombinezony i golfy. Niestety, w Teta-Sport nie znajdziemy odzieży eleganckiej dla kulturystów.

 

  1. Legalna sztanga

Kolejna polska firma w naszym zestawieniu. Podobnie jak w przypadku Teta-Sport znajdziemy tu bardzo dobrej jakości odzież sportową i codzienną dla najbardziej wysportowanych mężczyzn. Asortyment to liczne koszulki, spodnie, bluzy czy nawet czapki. Niestety, tak jak i u poprzednika, w Legalnej sztandze nie uświadczymy ubrań elegancki, w których facet mógłby się wybrać na kolację czy nawet do pracy.

 

  1. Gorilla Wear

Nasz ranking zamyka doskonale znana marka, która powstała już w latach 80-tych i jest obecnie dostępna w aż 35 krajach na całym świecie! Dużym atutem Gorilla Wear jest ogromny asortyment odzieży i akcesoriów do treningu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Minusem, tak jak w przypadku dwóch poprzednich sklepów jest jednak brak w asortymencie, chociażby koszul czy eleganckich spodni casualowych.