In Blog

Odblok po teściu

Po co odblokowywać organizm po testosteronie ?

Na cyklu dostajemy ogromny strzał hormonów przez co cała gospodarka hormonalna naszego organizmu nie jest naturalna. Stosuje się odblok ( colmid, HCG) by organizm powrócił do stanu sprzed cyklu. Oczywiście normalne jest to, że podczas stosowania colmid’u masa trochę spadnie, ale za to możemy wkluczyć skutki uboczne takie jak:  brak libido, stany depresyjno-lękowe, apatia, złe samopoczucie, brak erekcji.

Cykl bez odbloku.- czy to dobry plan?

Nie powinno się namawiać do nie stosowania colmid’u czy HCG ze względu na to, że organizm samoistnie potrzebuje dużo więcej czasu na powrót do ,,starej formy”. Należy jednak mieć na uwadze, że im jest się starszym tym dłużej i ciężej organizmowi zredukować skutki teścia. Jeżeli ma się więcej niż 22/25 lat wręcz koniecznością jest odblokować organizm.

Jeden listek colmid’u i tyle?

Oczywiście to zależy od długości cyklu, substancji dostarczanych razem z teściem, wagi, lat itp. Zakładając, że jest się cyklu długi czas najlepiej najpierw stosować HCG a dopiero później dodać colmid. Dawka nie jest ściśle określona, lecz zazwyczaj jeden listek colmid’u  to zdecydowanie za mało